TARNEVIISID:

Kaupluses kohapeal parim hind ja kiirus (100% ettemaks) Viljandi mnt. 17, Käru, Järvamaa . E-R 9.00 – 16.00 , L kokkuleppel

SmartPOST pakiautomaat (Eesti) 3,90 €

Omniva pakiautomaat (Eesti) 3,90 €

Omniva kullerteenus 10 €

DPD pakipood 4,90 €

Tellides kauba Smartposti või Omniva pakiautomaatidesse pannakse laos olev kaup teele üldiselt samal päeval või järgmise päeva hommikul. 

Kõiki kodulehel pakutavaid tooteid ei pruugi kohe laokaubana saadaval olla.

Kui tellitud toode on laost otsa saanud ja vajab tootmist, teavitame klienti pikemast tarneajast .

Garanteeritud tarneaeg kõikidele toodetele on 5 tööpäeva + saatmine valitud kullerfirmaga 1-2 tööpäeva,  kui toote juurde ei ole märgitud teisiti. 

Valmiskardinaid meil laos ei ole. Kõiki kodulehel pakutavad kardinaid õmmeldakse vastavalt tellimusele.

Kardina tellimuse juurde on võimalik lisada ostukorvis märkuste lahtrisse täpne soovitud kardina  kõrgus. Tarneaeg tootmisele on kuni 5 tööpäeva + saatmine valitud kullerfirmaga 1-2 tööpäeva. Kui toote juurde ei ole märgitud teisiti. 

Juhul, kui me ei suuda mõnda toodet 5 tööpäevaga tarnida, informeerime Klienti sellest koheselt. Vajadusel on Kliendil võimalus tellimus tühistada ja raha kantakse Kliendi arvelduskontole tagasi.

Kaup tarnitakse tellimuses sisestatud tarneaadressile või valitud pakiautomaati. Kulleriga tellides antakse kaup üle vaid ostjale. Kolmandale isikule antakse kaup üle vaid kokkuleppel.

Meeldivat ostlemist!


Jälgige meid ka Facebook’is: